Romane, skoč, povzbuzovaly ho dívky: Patnáctiletý žák se zabil, jeho zdrcený otec promluvil

Tragédie ve slovenských Parchovanech, kde patnáctiletý Roman skočil za povzbuzování spolužáků ze střechy základní školy, nepřestává vířit emoce. Zmíněná základka požádala soud, aby otci předběžným opatřením nařídil zdržet se výroků o škole a jejích představitelích. Zdrcený otec si to však nechce nechat líbit. "Vznikl problém se suplující učitelkou, která zesměšnila syna před celou třídou, když ho nepustila na WC, syn cca 5 minut před koncem hodiny opustil třídu a dala mu neomluvenou hodinu," popsal pro eXtra.cz Dominik Michalik, co sebevraždě jeho syna předcházelo.

https://www.extra.cz/zpravy-zdrceny-otec-romana-ktery-skocil-ze-strechy-skoly-ucitelka-ho-zesmesnila-pred-celou-tridou-0ddce

Zběsilá rozlučka se svobodou: Snoubenku Pastrňáka neminula vana plná alkoholu ani sprosťárny

Z Davida Pastrňáka (27) už brzy bude ženatý muž. Hvězdný hokejista by se měl podle všeho již v létě oženit se svou půvabnou švédskou partnerkou Rebeccou Rohlsson, s níž vychovává desetiměsíční dceru Freyu Ivy. Rebecca se nyní na sociální síti Instagram pochlubila velkolepou rozlučkou se svobodou, na které nechyběly její nejbližší kamarádky z Bostonu. 

https://www.extra.cz/snoubenka-davida-pastrnaka-se-loucila-se-svobodou-vana-plna-alkoholu-i-sproste-napisy-e0a2f

Miloš Zapletal o zradě Maláčové: Podrazila mě a ukradla mi Miss. Neodpustím jí, říká

Někdejší ředitel Miss České republiky Miloš Zapletal (81) svolal k příležitosti 35. výročí od vzniku soutěže v roce 1989 velké setkání se všemi bývalými misskami. V rozhovoru pro eXtra.cz zavzpomínal na podraz od Michaely Maláčové, která kdysi vytvořila konkurenční firmu Českou Miss.  Přičemž jí Miloš předtím ukázal své smlouvy a sděloval zákulisní informace. Na tuto zradu Zapletal nikdy nezapomene a prý jí nehodlá ani odpustit.

https://www.extra.cz/milos-zapletal-o-zrade-malacove-podrazila-me-a-ukradla-mi-miss-neodpustim-ji-rika-a0439

Hrozba třetí světové kvůli útoku Íránu na Izrael: Teď se to nesmí hrotit, varuje Šándor

Írán velkou silou zaútočil na Izrael, který přes zničení všech raket a dronů varoval, že se tvrdě pomstí. Podle bezpečnostního poradce, generála Andora Šándora, by ale válka s Íránem nebyla dobrá. „Eskalovat to nyní nemá smysl. A Bidenovi jde o ceny pohonných hmot na benzínkách a tím pádem i o úspěch ve volbách,“ sdělil svůj názor eXtra.cz.

https://www.extra.cz/zpravy-utok-iranu-na-izrael-ted-se-to-nesmi-hrotit-bidenovi-jde-o-znovuzvoleni-mini-sandor-49f3e

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Monika Binias (51) si v minulosti prošla tím, co nechce zažít žádná žena. Ačkoli blondýnka vypadá po boku svého o 24 let mladšího partnera velmi spokojeně, před dvěma lety zažila peklo. Se svou láskou se snažili o potomka, ona však nešťastně upadla a potratila, jak prozradila v pořadu Extra Host. 

https://www.extra.cz/bolestna-zpoved-moniky-binias-s-o-24-let-mladsim-petrem-prisli-o-dite-bojovala-i-s-tchyni-df466

Od vysmívané Posh Spice po stylovou matku čtyř dětí a módní ikonu: Victoria Beckham slaví 50

Začínala jako zpěvačka v nejznámější dívčí skupině na světě, posléze si vzala za muže jednoho z nejslavnějších fotbalistů, a nakonec založila globální módní značku. Victoria Beckham letos slaví padesátiny a žije doslova pohádkový život. S manželem Davidem Beckhamem (48) vychovávají čtyři děti a žijí si jako v bavlnce.

https://www.extra.cz/victoria-beckham-slavi-50-od-vyhuble-posh-spice-po-stylovou-matku-ctyr-deti-a-modni-ikonu-0d14c

Dramatický kolaps Nikoly v Survivoru: Stres, hlad a sluníčko způsobilo, že se skácela k zemi

Pokud jste neviděli poslední díl Survivora, tak nečtěte dál. Jedná se o spoiler. Poslední díly Survivora jsou čím dál víc napínavější. Hlavně drsné soutěže, které umí zamávat s každým jednotlivým soutěžícím. Naposledy to například nezvládla Nikola Kabátová, která po stresující hře zkolabovala. Pomáhat jí tak musel doktor, ale i moderátor Ondřej Novotný.

https://www.extra.cz/dramaticky-kolaps-nikoly-v-survivoru-stres-hlad-a-slunicko-zpusobilo-ze-se-skacela-k-zemi-df3e0

Strašná nehoda na motorce: Frontman Krucipüsk Hajíček leží ve vážném stavu v nemocnici

Zpěvák kapely Krucipüsk Tomáš Hajíček (57) měl vážnou nehodu na motorce. Známá česká skupina proto musí rušit veškeré své naplánované koncerty, jak oznámili na sociálních sítích. Zpěvák sice nehodu přežil, stále je ale v kritickém stavu. 

https://www.extra.cz/strasna-nehoda-na-motorce-frontman-krucipusk-hajicek-lezi-ve-vaznem-stavu-v-nemocnici-724d3