Roste jako z vody: Rytmus ukázal syna a řekl pravdu o jeho tváři, kterou nikdo neviděl

Jasmina Alagič (30) nedopatřením ukázala synovu tvářičku, Rytmus (43) to teď za manželku musí žehlit. Drsného rappera otcovství změnilo a v posledním půlroce je plný něhy. Nekompromisní však zůstal v otázce Sanelova (6 měsíců) soukromí. Přes tohle zkrátka vlak nejede!

https://www.extra.cz/roste-jako-z-vody-rytmus-ukazal-syna-a-rekl-pravdu-o-jeho-tvari-kterou-nikdo-nevidel

Čech, kterého ve Wu-chanu uvěznil koronavirus: Zatím jídlo mám, ale zásoby rychle docházejí

Zákeřný koronavirus uvěznil 56 milionů lidí včetně dvou českých studentů v několika čínských městech, na které vláda uvalila karanténu. Úřady hlásí přibližně 1300 nemocných, přinejmenším 41 lidí už viru podlehlo. V pátek se koronavirus dostal i do Evropy, první dva nakažené potvrdila Francie, která se obává výskytu dalších případů. EXKLUZIVNĚ: Daniel Pekárek (21), který je momentálně ve Wu-chanu a nemůže město opustit, promluvil pro eXtra.cz. Největší obavy má z nedostatku jídla a vody.

https://www.extra.cz/cech-ktereho-ve-wu-chanu-uveznil-koronavirus-zatim-jidlo-mam-ale-zasoby-rychle-dochazeji

Koronavirus: 1287 nemocných, 56 milionů v karanténě. Pohotovost je i v Česku

Smrtící koronavirus už se dostal do Evropy, v pátek se dva případy vyskytly ve Francii. Čína hlásí už 1287 nakažených a nechala uzavřít další čtyři města. V nucené izolaci je okolo 56 milionů lidí. Premiér Andrej Babiš (65, za ANO) promluvil o opatřeních, která připravuje Česko. V příslušných orgánech už podle něj byla vyhlášena pohotovost.

https://www.extra.cz/koronavirus-1287-nemocnych-56-milionu-v-karantene-pohotovost-je-i-v-cesku

Zabil ho plyn: Tragicky zesnulý fotbalista David Přibyl se znal i s Beckhamem

Chytal za plzeňskou Viktorku a měl možnost poznat se s Davidem Beckhamem (44). Život mladého fotbalisty Davida Přibyla (†21) bohužel vyhasl předčasně. Rodina ho našla mrtvého v koupelně, podle dosavadních nepotvrzených informací se měl nadýchat plynu a zlomit si vaz. Kriminalisté už vyloučili, že by za jeho smrtí stál někdo jiný.

https://www.extra.cz/zabil-ho-plyn-tragicky-zesnuly-fotbalista-david-pribyl-se-znal-i-s-beckhamem

Pomsta příšer: Nejšílenější drogový příběh Guns N‘ Roses, kteří brzy zahrají v Praze

Divokých historek mají členové kapely Guns N’ Roses v rukávu spoustu. Jedna z nich, konkrétně ta kytaristy Slashe, ale svou bizarností strčí všechny do kapsy. Rockoví bouřliváci už trochu zestárli, takže po koncertě v Praze, který se bude konat letos v červnu, nejspíš žádné extrémy nehrozí. Ale třeba překvapí. To je koneckonců Slashova doména. Posuďte sami.

https://www.extra.cz/pomsta-priser-nejsilenejsi-drogovy-pribeh-guns-n-roses-kteri-brzy-zahraji-v-praze

Dcera zesnulé moderátorky Stáni Lekešové: Žhavá Kristina (23) chtěla být miss

Zákeřné rakovině podlehla Stanislava Lekešová (†63) na druhý svátek vánoční. Po oblíbené moderátorce pořadu Sama doma zůstala nádherná dcera Kristina (23). V maminčiných šlépějích však nekráčí, poměrně úspěšně se věnuje modelingu. Dokonce se probojovala do finále soutěže krásy.

https://www.extra.cz/dcera-zesnule-moderatorky-stani-lekesove-zhava-kristina-23-chtela-byt-miss

Apokalypsa ve Wu-chanu: Takhle to vypadá v ulicích města, odkud se šíří smrt

Smrtící čínský koronavirus, který se v posledních hodinách dostal i do Evropy, vyvolal paniku po celém asijském kontinentě. Lidé od čtvrtka sdílí na sociálních sítích videa, jak to ve městě Wu-chan, odkud nákaza pochází, vypadá. V karanténě se aktuálně nachází více jak 40 milionů lidí a situace se dále zhoršuje.

https://www.extra.cz/apokalypsa-ve-wuchanu-takhle-to-vypada-v-ulicich-mesta-odkud-se-siri-smrt

Timo Tolkki prozradil, s čím si hraje v posteli: Dominika Gottová to není

Timo Tolkki (53) si svými pražskými výlevy definitivně zavřel dveře k Dominice Gottové (46). Chvílemi se zdálo, že nejstarší dcera Karla Gotta (†80) s rozvodem váhá, ale prý je pevně rozhodnutá se k finskému alkoholikovi už nevrátit. Protože se mu nevrhla do náruče, jak čekal, musel si do postele najít náhradu.

https://www.extra.cz/timo-tolkki-prozradil-s-cim-si-hraje-v-posteli-dominika-gottova-to-neni