Lékař, který zabil Michaela Jacksona (†50): Dával jsem mu na noc kondom, jinak si zašpinil postel!

Se šokující informací z intimního života Michaela Jacksona (†50) po letech přišel jeho lékař Conrad Murray (66). Ten za zavinění zpěvákovy smrti seděl dva roky ve vězení, před osudnou chybou se však o Jacksona pečlivě staral. Král popu vyžadoval intenzivní péči a Murray se neštítil ani toho, že mu každodenně musel sahat na penis!

https://www.extra.cz/lekar-ktery-zabil-michaela-jacksona-50-daval-jsem-mu-na-noc-kondom-jinak-si-zaspinil-postel

Jitka Schneiderová slaví 46 let: Podívejte se, jak skvěle vypadala ve StarDance!

Ačkoliv na to rozhodně nevypadá, Jitka Schneiderová dnes slaví 46. narozeniny. Sympatická herečka se kromě natáčení snímků a seriálů zúčastnila i natáčení soutěží, jako například Tvoje tvář má známý hlas, nebo StarDance, kde vypadala naprosto fenomenálně. Vzpomínáte si na modely, které oblékala?

https://www.extra.cz/jitka-schneiderova-slavi-46-let-podivejte-se-jak-skvele-vypadala-ve-stardance

Modelka zazářila na Lvech róbou hodnou Hollywoodu: Jako růžový opeřenec zastínila všechny hvězdy!

Galavečer, na kterém se budou předávat filmové ceny Český lev započal. Do pražského Rudolfina dorazily hvězdy první kategorie a jejich příchod na červený koberec byl opravdu velkolepý. Kdo ale opravdu zazářil je modelka a módní návrhářka Vanda Janda, která přišla v doprovodu s režisérem a scénáristou Slávkem Horákem a vynesla róbu hodnou Hollywoodu.

https://www.extra.cz/modelka-zazarila-na-lvech-robou-hodnou-hollywoodu-jako-ruzovy-operenec-zastinila-vsechny-hvezdy

Naštvaný Harry Potter a Mlokův propadák: Fantastická zvířata skrývají zajímavosti, které vás dostanou!

Film Fantastická zvířata a kde je najít je teď velkým hitem, fanoušci Harryho Pottera jsou nadšení, že knihy a snímky o kouzelném světě nezmizely hned poté, co Harry porazil pána zla. Ačkoliv Fantastická zvířata nejsou takovým boomem, jakým byla sága právě o Potterovi, diváci jim zůstávají věrní a baží po informacích ze zákulisí, které se ven dostat nikdy neměly.

https://www.extra.cz/nastvany-harry-potter-a-mlokuv-propadak-fantasticka-zvirata-skryvaji-zajimavosti-ktere-vas-dostanou

Těhotná bestie, která utýrala Marečka (†3) znovu v tom: Zasloužíš si smrt, vzkazují lidé!

Českem otřásla zpráva o těhotenství Simony T., která nechala svým přítelem Josefem K. utýrat syna Marečka (†3). Ten podle svědků, kteří ho 14. února viděli v zuboženém stavu na hřišti, umíral v bolestech dva dny. Lidé se shodli na tom, že Simona by dítě mít neměla. Jí i jejímu partnerovi přejí smrt a doufají, že se miminko dostane k lidem, kteří mu nic neudělají.

https://www.extra.cz/tehotna-bestie-ktera-utyrala-marecka-3-znovu-v-tom-zaslouzis-si-smrt-vzkazuji-lide

Angelina Jolie se od Lary Croft změnila k nepoznání: Ze sexy kočky je vychrtlá ženština

Angelina Jolie ve své roli sexy archeoložky Lary Croft lámala srdce i kosti. Byla neskutečně sexy i během akčních scén, které by jiným herečkám rozhodně nelichotily. Dnes by se ale během jejich natáčení zřejmě zlomila v půl ona sama. Z krásné herečky s tělem bohyně se stala vychrtlá ženština zdrcená rozvodem.

https://www.extra.cz/angelina-jolie-se-od-lary-croft-zmenila-k-nepoznani-ze-sexy-kocky-je-vychrtla-zenstina

Nejhorší obavy se naplnily: Babička umučeného Marečka (†3) potvrdila těhotenství jeho matky!

Když se Českem roznesla zpráva o utýrání malého Marečka, jen málokteré oko zůstalo suché. Ani ne tříletý chlapeček se stal obětí svého zrůdného otčíma, který ho po dlouhé týdny trýznil, zatímco matka dítěte všemu jen přihlížela. Před nedávnem se na internetu objevily hrůzné spekulace, že je krkavčí matka Simona T. opět těhotná. Zdá se, že byly založené na pravdě, informaci totiž serveru eXtra.cz potvrdila Marečkova babička!

https://www.extra.cz/nejhorsi-obavy-se-naplnily-babicka-umuceneho-marecka-3-potvrdila-tehotenstvi-jeho-matky