Macura po mrtvici zhubl 20 kilogramů: Za jídlo dává tisícovku měsíčně

Bývaly doby, kdy se snažil pomoci své bývalé přítelkyni Ivetě Bartošové (†48), dnes už hlavně zachraňuje sám sebe. Zdeněk Macura, který měl nedávno mozkovou příhodu, si zlepšuje zdraví zdravou stravou, za kterou dává částku, kterou by snad mnozí považovali za malou i za komunistů.

https://www.extra.cz/macura-po-mrtvici-zhubl-20-kilogramu-za-jidlo-dava-tisicovku-mesicne

Norisová a Gondíkovi předvedli nejlepší show Tváře: Pozadu nezůstala ani žhavá Debbi

Třetí díl šesté řady oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas byl odvysílán. Díl se opravdu vydařil, protože téměř všechna vystoupení byla skvělá. Nejvíce však zazářila Zuzana Norisová (40) v podání legendární skupiny Bee Gees.

https://www.extra.cz/norisova-a-gondikovi-predvedli-nejlepsi-show-tvare-pozadu-nezustala-ani-zhava-debbi

Jennifer Aniston o stárnutí: Po padesátce se s herečkami zachází hůř

Jennifer Aniston se i po padesátce drží mezi hereckou elitou a její tvář se objevuje nejen v televizi a na plátnech, ale i na titulních stránkách mnoha časopisů. Své 50. narozeniny oslavila sice teprve letos v únoru, pociťuje ale, že její život i kariéru tento věk výrazně ovlivňuje. V rozhovoru pro magazín In Touch se svěřila, že podle některých lidí už je ve svém věku zralá na odpis.

https://www.extra.cz/jennifer-aniston-o-starnuti-po-padesatce-se-s-hereckami-zachazi-hur

Dětská hvězda po návratu z léčebny: Amanda Bynes šokuje vzhledem

Dětská hvězda Amanda Bynes (33) si prošla nelehkým obdobím. Stejně jako mnoho dalších, ani ona neunesla slávu v tak brzkém věku. Velké peníze utrácela za alkohol a drogy a propadla se na dno. Nyní se vrátila z léčebny a návrat ohlásila i na sociálních sítích, kde šokovala svým vzhledem. Vypadá to ale, že je skutečně odhodlaná vrátit se před kamery a zůstat čistá.

https://www.extra.cz/detska-hvezda-po-navratu-z-lecebny-amanda-bynes-sokuje-vzhledem