Tyhle zrůdy mučily svou příbuznou (22): Žila v KLECI a musela jíst POPEL své mrtvé maminky

Na téměř 30 let si pravděpodobně půjdou sednout zvrhlí manželé z amerického New Orelans. Terry Knope (46) a Raylaine Knope (43) dlouhé měsíce trýznili svou nemocnou příbuznou. Dvaadvacetiletá dívka trpí autismem a po smrti maminky připadla do péče šílené dvojici. Ta pro ni připravila pekelné zážitky.

https://www.extra.cz/tyhle-zrudy-mucily-svou-pribuznou-22-zila-v-kleci-a-musela-jist-popel-sve-mrtve-maminky

Další obavy o zdraví Angeliny Jolie: Třesoucí se ručičky má vyhublé na kost!

Za velkou louží se před nedávnem o Angelině Jolie (43) psalo, že umírá. Se zprávou přišel časopis National Enquirer, podle nějž zároveň vydědila svoje děti. O pravdivosti této zprávy se dá pochybovat, na první pohled je ale jasné, že na tom herečka není úplně nejlépe. Zase je vyhublá na kost a fanoušci se bojí!

https://www.extra.cz/dalsi-obavy-o-zdravi-angeliny-jolie-tresouci-se-rucicky-ma-vyhuble-na-kost

Obří šok pro FattyhoPillowa: Jeho bývalka Sára je těhotná! Známe podrobnosti

Nejobjemnější český youtuber FattyPillow (26) má za sebou ledovou sprchu. Jeho bývalá přítelkyně Sára Holanová (24), se kterou plánoval společný život, je totiž těhotná. Miminko čeká s novým partnerem, s nímž to dala dohromady nedlouho poté, co od ní Fatty dostal kopačky. Takovou novinu nikdo nečekal!

https://www.extra.cz/obri-sok-pro-fattyhopillowa-jeho-byvalka-sara-je-tehotna-zname-podrobnosti

Na demonstraci proti Babišovi se sjelo celé Česko, lidé zaplnili Václavák!

Už počtvrté protestují lidé proti premiéru Andreji Babišovi a ministryni spravedlnosti Marii Benešové. Václavské náměstí zaplnili lidé ze všech koutů Česka, podle organizátorů jich přišlo na 50 tisíc. Demonstranti požadují odvolání Benešové a záruku nezávislosti justice.

https://www.extra.cz/na-demonstraci-proti-babisovi-se-sjelo-cele-cesko-lide-zaplnili-vaclavak

Prudký déšť se žene na Česko: Podívejte se, jestli hrozí POVODNĚ i u vás

Extrémně prudký déšť se ve středu přižene na Česko. Napršet může v některých místech až 100 mm, kromě silných lijáků vydali meteorologové výstrahu i před povodněmi. Na nejhorší se mají připravit obyvatelé Moravskoslezského kraje, vydatnému dešti se ale nevyhne skoro celá republika.

https://www.extra.cz/prudky-dest-se-zene-na-cesko-podivejte-se-jestli-hrozi-povodne-i-u-vas

Využívá svou ženskou krásu v politice? Dita Charanzová promluvila pro eXtra.cz

Česká diplomatka, manažerka a poslankyně Evropského parlamentu. Letos zároveň stanula v čele kandidátky hnutí ANO v eurovolbách a podle časopisu Forbes patří mezi nejvlivnější ženy Česka. Pozvání do studia eXtra.cz přijala Dita Charanzová (44). Promluvila nejenom o premiérovi Andreji Babišovi (64) a svých politických cílech, ale i o svém partnerovi a dcerách!

https://www.extra.cz/vyuziva-svou-zenskou-krasu-v-politice-dita-charanzova-promluvila-pro-extra-cz