Proutník Jiří Langmajer: Zkrotila ho až Gondíková, herec na stará kolena řádí na sítích

Populární český herec Jiří Langmajer slaví 57. narozeniny. Na kontě má řadu skvělých filmových rolí, ale taky nevěr, které „odnesla“ jeho bývalá žena Kamila. Nyní je šťastný po boku Adély Gondíkové a své fanoušky baví na Instagramu. Jednou sice odhalil odvážný záběr, vzal to ale s klidem. Webu Refresh řekl, že je na své legendární video pyšný.

https://www.extra.cz/proutnik-jiri-langmajer-zkrotila-ho-az-gondikova-herec-na-stara-kolena-radi-na-sitich-eac53

GLOSA: Rozklad komunistů začal. Vyhodili stálici Dolejše, mladým se do strany nechce

Prosazují vyšší platy a sociální jistoty všem, sami ale propouští. Jejich lídři přitom berou stovky tisíc měsíčně. Komunistická strana včera ohlásila vlnu propouštění, po téměř nulových ziscích v uplynulých volbách jí prostě docházejí peníze. Po jednatřiceti letech končí i poslanec Jiří Dolejš, který poskytl vyjádření pro Blesk.

https://www.extra.cz/zpravy-glosa-rozklad-komunistu-zacal-vyhodili-stalici-dolejse-mladym-se-do-strany-nechce-4da6b

Ornella mohla být paní miliardářová: Ve Výměně práskla, jak Pepa přišel přes noc o vše

Dělí je nejen 36 let od data narození, ale přišli i o minimálně miliardu korun ve výdělcích. Ornella Koktová (30) a její manžel Josef Kokta (66) by dnes asi měli úplně jiný život, nebýt jedné noci, která z boháče udělala v podstatě žebráka. Oba o tom promluvili ve Výměně manželek TV Nova.

https://www.extra.cz/ornella-mohla-byt-pani-miliardarova-ve-vymene-praskla-jak-pepa-prisel-pres-noc-o-vse-ee4c6

Petra Paroubková o dceři: Margarita si nápadníky odežene sama, má na to velké ruce, směje se

Bývalá žena českého politika Jiřího Paroubka, tlumočnice Petra Paroubková, dorazila společně s dcerou na další společenskou akci, kde nechyběla ani naše redakce. Margarita roste do krásy, navíc je úspěšná plavkyně, rodiče na ni mohou být pyšní. Petra v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o tom, zda už teď musí odhánět nápadníky a jak zvládá dceřinu pubertu.

https://www.extra.cz/petra-paroubkova-o-dceri-margarita-si-napadniky-odezene-sama-ma-na-to-velke-ruce-smeje-se-8ef9f

Kajakář a olympijský medailista Hradilek (36) do toho praštil: Matku svých dvou dcer si vzal v lese

Český kajakář a stříbrný olympijský medailista Vavřinec Hradilek (36) se oženil. Za svou manželku si vzal dlouholetou partnerku Lucii Rohanovou, se kterou mají společně dvě dcery. Ke slavnostnímu obřadu si navíc novomanželé vybrali netradiční místo, jak informuje Blesk.cz.

https://www.extra.cz/kajakar-a-olympijsky-medailista-hradilek-36-do-toho-prastil-matku-svych-dvou-dcer-si-vzal-v-lese-9b8be

Byl jednou jeden král: Temné osudy slavných třech princezen, ani jedna to neměla lehké

Legendární pohádka Byl jednou jeden král baví diváky už téměř neuvěřitelných 70 let. Málokdo však ví, že představitelka Marušky Milena Dvorská (†71) se k roli s Janem Werichem (†75) dostala úplnou náhodou. A nejen to – nebýt dne, kdy si k české herecké legendě zašla do šatny pro podpis, byla by nejspíše sestřičkou v nemocnici, jak si od dětství plánovala. Uvádí to web ČSFD.cz.

https://www.extra.cz/byl-jednou-jeden-kral-temne-osudy-slavnych-trech-princezen-ani-jedna-to-nemela-lehke-17afb

Zemřela tajná matka (†97) Vladimira Putina: Synáček jí prý nemohl odpustit, že ho poslala z domu

Zemřela Věra Putinová (†97) – žena, která téměř čtvrt století tvrdila, že je matkou ruského prezidenta Vladimira Putina (70). Navzdory tomu, že během svého života médiím předložila několik důkazů svědčících o tom, že jejím synem je skutečně nynější dlouholetý šéf Kremlu, Putin vždy tvrdošíjně prohlašoval, že oba jeho rodiče zemřeli v 90. letech na rakovinu. Putinová žila a zemřela ve velké chudobě v Gruzii, bývalé sovětské svazové republice. Informuje o tom list Daily Mail.

https://www.extra.cz/zpravy-zemrela-tajna-matka-97-vladimira-putina-synacek-ji-pry-nemohl-odpustit-ze-ho-poslala-z-domu-01d64

Exkluzivní fotky ze svatby Kristelové a Řepky: Zpověď o dni D zamilovaných novomanželů

Už jsou svoji a budou se podporovat v dobrém i ve zlém. Jak redakce eXtra.cz již informovala, bývalý fotbalový internacionál Tomáš Řepka (49) a moderátorka Kateřina Kristelová (43) si nedávno v utajení řekli své ANO. Jak se připravovala celá veselka, to eXtra.cz prozradila jejich svatební koordinátorka.

https://www.extra.cz/exkluzivni-fotky-ze-svatby-kristelove-a-repky-zpoved-o-dni-d-zamilovanych-novomanzelu-40d53