Simpsonovi se dočkají dalšího filmu, novinku oznámil sám tvůrce Matt Groening

Na události Comic-Con v San Diegu se fanoušci oblíbené žluté rodinky Simpsonů dozvěděli radostnou zprávu. Sám tvůrce seriálu Matt Groening potvrdil, že Homer, Marge, Bart, Lisa a Maggie se společně objeví v dalším celovečerním filmu. A to i přesto, že dle jeho slov byl první snímek pro tým filmařů téměř likvidační.

https://www.extra.cz/simpsonovi-se-dockaji-dalsiho-filmu-novinku-oznamil-sam-tvurce-matt-groening

Česko decimuje extrémní sucho: Další vlna veder situaci ještě zhorší

Sucho, které z Česka během minulého týdne mírně ustoupilo, se znovu rozšířilo. Nejhorší stupeň sucha panuje na třetině území republiky. Tropické teploty a minimum srážek situaci ještě zhorší a podle předpovědi expertů ze serveru Intersucho.cz se nejhorší stupeň rozšíří až na 60% Česka.

https://www.extra.cz/cesko-decimuje-extremni-sucho-dalsi-vlna-veder-situaci-jeste-zhorsi

Průšviháři Leu Beránkovi hrozí 12 let vězení: Měl napadnout invalidu a vyhrožovat pistolí

Leo Beránek (29) je známý bouřlivák a průšvihář. Lidé si ho mohou pamatovat z roku 2013, kdy se zúčastnil reality show Hotel Paradise a následně se snažil prosadit jako rapper. To se mu bohužel nepodařilo a svými klipy vzbuzoval v lidech akorát posměch. Poté se oženil s mladou pornoherečkou, s níž má malou holčičku. Nyní mu ale hrozí 12 let vězení.

https://www.extra.cz/prusvihari-leu-berankovi-hrozi-12-let-vezeni-mel-napadnout-invalidu-a-vyhrozovat-pistoli

Selena Gomez slaví 27. narozeniny: Život plný kotrmelců, rozchodů a psychických zhroucení

Američanka Selena Gomez slaví sedmadvacáté narozeniny. Půvabná herečka se proslavila v Disney seriálu Kouzelníci z Waverly, poté začala zpívat a zamilovala se do Justina Biebera (25). Jejich vztah byl bohužel jako na houpačce a skončilo to tak, že se zpěvačka musela několik měsíců léčit na psychiatrické klinice a v současné době se snaží ze všech problému dostat za pomoci nejbližších přátel a rodiny.

https://www.extra.cz/selena-gomez-slavi-27-narozeniny-zivot-plny-kotrmelcu-rozchodu-a-psychickych-zhrouceni

Nejhorší chvíle matky zavražděného Davídka (†5): Týraná žena musí identifikovat tělíčko

Tragicky skončilo pátrání po pětiletém Dawídkovi Ž., který 10. července odešel se svým otcem z domova. Muž se pravděpodobně mstil své ženě, kterou navíc v minulosti týral. Maminka mrtvého Dawídka, kterého našli policisté v okolí vodních nádrží, si prochází nejhorším obdobím v životě. Nejdříve dostala zprávu, že svého syna již nikdy neuvidí, a nyní bude muset navíc identifikovat jeho tělíčko.

https://www.extra.cz/nejhorsi-chvile-matky-zavrazdeneho-davidka-5-tyrana-zena-musi-identifikovat-telicko

Monika Štiková se pochlubila maminkou: V 69 letech vypadá lépe než vlastní dcera

Monika Štiková (46) patří jednoznačně mezi nejbizarnější postavičky českého šoubyznysu. Zatímco Monika se na sociálních sítích neustále chlubí fotkami svého mladičkého přítele a se svými dcerami je rozhádaná na život a na smrt, vlastní maminku ukazuje jen opravdu zřídkakdy. Tentokrát udělala výjimku a fanoušci nevěřili vlastním očím. Maminka Moniky Štikové vypadá téměř v sedmdesáti letech lépe než vlastní dcera.

https://www.extra.cz/monika-stikova-se-pochlubila-maminkou-v-69-letech-vypada-lepe-nez-vlastni-dcera

Princ George slaví šesté narozeniny: Pyšní rodiče se pochlubili rozkošnou narozeninovou fotkou

Vévodkyně Kate (37) a princ William (37) jsou pyšní rodiče a při příležitosti šestých narozeniny prince George Kensingtonský palác zveřejnil na sociálních sítích tři roztomilé fotky. Princ George je na první pohled celý tatínek William, po kterém zdědil šibalský kukuč a roztomilost.

https://www.extra.cz/princ-george-slavi-seste-narozeniny-pysni-rodice-se-pochlubili-rozkosnou-narozeninovou-fotkou