Daniela Kolářová a její filmové půlstoletí: Z Doubravky elegantní dámou

Daniela Kolářová (73) je významnou českou herečkou. Na filmových plátnech ji vídáme už přes padesát let. Za ty roky se objevila v řadě českých filmů, ale i seriálů. Všichni si ji jistě pamatují jako Doubravku ze snímku Léto s kovbojem. Od té doby už ale uplynulo hodně času a Daniela se za tu dobu proměnila v elegantní dámu. Jak šel čas s Danielou Kolářovou?

https://www.extra.cz/daniela-kolarova-a-jeji-filmove-pulstoleti-z-doubravky-elegantni-damou

Viola (†34) není jediná: Ve stejné části Bratislavy našli další mrtvou ženu (†28)

Bratislavu pohltil strach! Před třemi dny policie informovala o brutální vraždě krásné Violy (†34), ve čtvrtek přišla zpráva o další mrtvé ženě (†28). Bezvládné tělo muži zákona našli ve stejné části metropole jako umučenou učitelku angličtiny.

https://www.extra.cz/viola-34-neni-jedina-ve-stejne-casti-bratislavy-nasli-dalsi-mrtvou-zenu-28

Lela Ceterová brzy porodí a v jídle se neomezuje: Prozradila, jak to má s přibíráním

Lela Ceterová (30), která se zanedlouho stane maminkou, se pochlubila snímkem s bříškem. Slovenská playmate, která je partnerkou nejznámějšího českého MMA bojovníka, prozradila, že z porodu strach nemá. Snad i proto, že bude přítomen právě otec miminka - Karlos. S takovou oporou v zádech by se každá žena cítila bezpečně.

https://www.extra.cz/lela-ceterova-brzy-porodi-a-v-jidle-se-neomezuje-prozradila-jak-to-ma-s-pribiranim

15 fotek umučené Violy (†34): Kamarádila se s hvězdou Ordinace a pomáhala dětem

Učitelka angličtiny Viola M. (†34) si přišla ze východoslovenské vesničky do Bratislavy plnit svoje sny. Minulý týden ji však našli brutálně zmlácenou a podchlazenou v přístavu. Cestou do nemocnice bohužel zemřela. V útlém mládí se věnovala modelingu, chtěla dělat charitu a fotit. Nic z toho už bohužel nestihne.

https://www.extra.cz/15-fotek-umucene-violy-34-kamaradila-se-s-hvezdou-ordinace-a-pomahala-detem

Večírky a ženy: 10 snímků, které zachycují Karla Gotta, když opustil Bertramku

Miloval svůj klid, ale během svého života se také často rád objevoval mezi přáteli na společenských akcích. Měl rád kvalitní humor, příjemné historky a dobrou společnost. Takový byl Karel Gott (+80), který nezkazil žádnou legraci. Uměl vždy naslouchat, ale být i vynikajícím vypravěčem...

https://www.extra.cz/vecirky-a-zeny-10-snimku-ktere-zachycuji-karla-gotta-kdyz-opustil-bertramku

Nejen cestovatelka časem: Greta Thunberg je prý pouhou rolí této australské herečky

Svět tento týden obletěla fotografie ze závěru 19. století, na které stojí dívka připomínající Gretu Thunberg (16). Téměř věrná kopie klimatické aktivistky. Okamžitě se roztočilo kolo spekulací, že je mladá Švédka cestovatelkou časem a do naší doby přišla spasit lidstvo před apokalypsou. Jenomže to není zdaleka jediná konspirační teorie. Někteří lidé dokonce tvrdí, že Greta vůbec neexistuje a všechno, co jsme doposud viděli, bylo pouhé dramatické ztvárnění jedné australské herečky!

https://www.extra.cz/nejen-cestovatelka-casem-greta-thunberg-je-pry-pouhou-roli-teto-australske-herecky

Extra Host Anna Slováčková: Co řekl o rakovině táta Felix a co je teď úplně nejhorší

Celá republika nyní drží palce zpěvačce a herečce Aničce Slováčkové (24), která i přes svůj nízký věk musí bojovat s rakovinou prsu. Exkluzivně pro náš web popsala všechny peripetie nemoci. Co ji omezuje a jaké má vyhlídky? Jak kuriózně na nemoc přišla? Podívejte se na celý rozhovor v pořadu Extra Host ve videu nad tímto odstavcem.

https://www.extra.cz/extra-host-anna-slovackova-co-rekl-o-rakovine-tata-felix-a-co-je-ted-uplne-nejhorsi

Naděje pro dětské uprchlíky z Řecka: Chce je přijmout 200 českých rodin

Dvě stovky českých rodin jsou ochotné přijmout dětské uprchlíky z Řecka. S takovou informací přišla Iniciativa Češi pomáhají a zároveň vyzvala vládu, aby poskytnutí pomoci zprostředkovala. Jde o reakci na požadavek Řecka ze září, aby Česko přijalo 40 dětí bez doprovodu z řeckých uprchlických táborů.

https://www.extra.cz/nadeje-pro-detske-uprchliky-z-recka-chce-je-prijmout-200-ceskych-rodin

Srdce nehasnou! Charlotte Gottová (13) si duetem s tátou vydělala zasloužený balík

Když Karel Gott (†80) natáčel s dcerou Charlotte Ellou svou poslední píseň v životě, už věděl, že se s ní v podstatě loučí. I dcera tohoto velikána tušila, že se rodí velká věc. Song Srdce nehasnou už si přehrálo 28 milionů lidí. Kolik peněz za ni třináctiletá dívka získá?

https://www.extra.cz/srdce-nehasnou-charlotte-gottova-13-si-duetem-s-tatou-vydelala-zaslouzeny-balik