New York je v boji proti koronaviru na pokraji sil: Sestřičkám nabízí agentury až 250 tisíc týdně

Pandemie koronaviru zcela ochromila běžný život v New Yorku, který je dnes už ohniskem nákazy. Lidé tam padají jako mouchy. Nákaza se šíří tak rychle, že nemocniční zařízení nemají šanci poskytnout potřebnou péči všem. Oficiální čísla uvádí více než 52 tisíc potvrzených případů COVID-19 a přes 1 500 mrtvých, skutečnost je ale zřejmě daleko horší. Ve městě zoufale chybí zdravotnický personál, proto agentury lákají zdravotníky ze všech koutů USA na statisícové odměny.

https://www.extra.cz/new-york-je-v-boji-proti-koronaviru-na-pokraji-sil-sestrickam-nabizi-agentury-az-250-tisic-tydne

Vzpoura v Toušeni: Zdravotníky, kteří pečují o lidi s koronavirem, nepustí ani do obchodu

Napjatá atmosféra v posledních dnech panuje ve středočeském městysu Toušeň. Tamější lázeňský areál totiž patří k objektům, jež ministerstvo zdravotnictví vyčlenilo pro koronavirové pacienty. Místní se bouří, výhrady má dokonce i starosta. Odnášejí to zdravotní pracovníci, kteří se o nakažené starají. Odmítají je vpouštět do obchodů, obsluhovat je odmítají také pošťačky.

https://www.extra.cz/vzpoura-v-touseni-zdravotniky-kteri-pecuji-o-lidi-s-koronavirem-nepusti-ani-do-obchodu

Klenot mezi songy o koronaviru: Delfín Adolfeen baví Čechy svým ostrovtipem

Češi v současné době nezažívají zrovna nejlepší období. Zákeřný koronavirus ochromil jejich každodenní životy a spoustě z nich ztížil jejich současnou životní situaci. Přesto se řada Čechů snaží vzniklou situaci pořádně odlehčit. Důkazem toho je spousta songů, které vznikly na téma roušky nebo koronavirus. Opravdovým skvostem mezi všemi je ovšem delfín Adolfeen, který svým vytříbeným jazýčkem a dokonalý ostrovtipem baví lidi na českém internetu.

https://www.extra.cz/klenot-mezi-songy-o-koronaviru-delfin-adolfeen-bavi-cechy-svym-ostrovtipem

Adele vlastní prosluněnou vilu v Beverly Hills: Tady se z otylé zpěvačky stal proutek

Adele (31) na sebe v nedávné době upoutala pozornost velkým úbytkem váhy. Z dříve velmi obézní zpěvačky se během několika let hubnutí stala žena s tělem jako proutek. Dietní jídla si vařila v luxusní kuchyni své vily v Beverly Hills, která jí nabízí nejen dostatek prostoru k odpočinku, ale i ke cvičení, které si tolik oblíbila.

https://www.extra.cz/adele-vlastni-proslunenou-vilu-v-beverly-hills-tady-se-z-otyle-zpevacky-stal-proutek

Jirešová z Ordinace kápla božskou: Na fotkách odhalila tajemství své dokonalé postavy

Ivana Jirešová (42) je ozdobou Ordinace v růžové zahradě od samého začátku. Z třeštidla, které řádí za barovým pultem, její postava dospěla ve vzornou mámu. Čas je nezastavitelný a herečka si je toho dobře vědoma. Proto na sobě i v karanténě tvrdě dře. Podívejte se, jak si Jirešová dává za zdmi svého domova do těla!

https://www.extra.cz/jiresova-z-ordinace-kapla-bozskou-na-fotkach-odhalila-tajemstvi-sve-dokonale-postavy

Schillerová ustoupila: 25 tisíc dostanou všechny OSVČ, i když jim neklesly příjmy

Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) zmírní podmínky pro OSVČ, za kterých dostanou od státu 25 tisíc korun podpory kvůli koronavirové krizi. Z návrhu bude vyškrtnuta i nejzásadnější podmínka o poklesu příjmů, zažádat o peníze budou moct i studenti. Schillerová tak činí po tlaku ze strany živnostníků.

https://www.extra.cz/schillerova-ustoupila-25-tisic-dostanou-vsechny-osvc-i-kdyz-jim-neklesly-prijmy

Je k nakousnutí: Lucie Šafářová se po porodu Leontýnky chlubí plochým bříškem

Tři měsíce po porodu se už Lucie Šafářová (33) může pyšnit plochým bříškem. Na postavě slavné tenistky se těhotenství vůbec nepodepsalo. Ale náhodě stejně nic neponechává a i v karanténě na sobě dře. Cvičí s ní i tatínek malé Leontýnky hokejista Tomáš Plekanec (37).

https://www.extra.cz/je-k-nakousnuti-lucie-safarova-se-po-porodu-leontynky-chlubi-plochym-briskem

Paris Jackson slaví 22. narozeniny: Dcera krále popu se dvakrát pokusila o sebevraždu

Dřív to mohlo vypadat jako sen, být dcerou Michaela Jacksona (†50) je ale spíš prokletí. Paris (22), která dnes slaví narozeniny, by o tom mohla vyprávět dlouhé hodiny. Vždyť se už dvakrát pokusila o sebevraždu a i když se vyslovení pravdy vyhýbá obloukem, spekulace se nikdy nezastavily: prý se chtěla zabít kvůli tátovi!

https://www.extra.cz/paris-jackson-slavi-22-narozeniny-dcera-krale-popu-se-dvakrat-pokusila-o-sebevrazdu