Hvězda Clash of the Stars Jarda Kotlár jde za mříže: Slzy přišly pozdě, neplatí na svých šest dětí

Ještě nedávno si domlouval zápas v Clash of the Stars, nyní si na něj bude muset počkat za mřížemi. Jaroslav Kotlár se v pořadu Reakce Jaromíra Soukupa přiznal, že druhý den po natáčení ho čeká nástup k výkonu trestu. Důvodem by mělo být neplacení alimentů svým šesti dětem a pletky s drogami. Mezitím, co si Jarda ze své "dovolené" dělal legraci, Soukup se ho snažil povzbuzovat. 

https://www.extra.cz/hvezda-clash-of-the-stars-jarda-kotlar-jde-za-mrize-v-soukupove-poradu-se-rozplakal-0e7d4

Zamilované Elišce Bučkové láska sluší: S majitelem autosalonu Radkem vrkají jako holoubci

Je vidět, že láska jí opravdu svědčí. Modelka a misska Eliška Bučková (34) je již nějakou dobu šťastně zadaná s majitelem autosalonu Radkem Váchou (43). Společně se navíc ukázali na otevření nového baru Pruts, kde se od sebe prakticky neodtrhli a vyměňovali si zamilované pohledy, jak zachytila přítomná redakce eXtra.cz.

https://www.extra.cz/zamilovane-elisce-buckove-laska-slusi-s-majitelem-autosalonu-radkem-vrkaji-jako-holoubci-94724

Kafuu se chystá na další zápas: Posledně špulila zadeček, bude to opět velká show, slibuje

Známá influencerka a tvůrkyně kralující na platformě 18+, Anna Hamannová alias Kafuu, se připravuje na svůj další zápas. Na nadcházejícím galavečeru RedFace se opět objeví v kleci, přičemž své fanoušky opět láká na to, že se dočkají velmi pikantní podívané. "Bude to spíše hezká show. Nebudeme toho mít na sobě mnoho," nastínila v rozhovoru pro eXtra.cz. Minule ukázala zadeček, co tentokrát? 

https://www.extra.cz/kafuu-se-chysta-na-dalsi-zapas-posledne-spulila-zadecek-bude-to-opet-velka-show-slibuje-f412f

Jiskření ve StarDance: Darija Pavlovičová má slabost pro svého tanenčníka, ten už je tři roky ženatý

Darija Pavlovičová se na svého tanečního partnera dívá vždy tak roztomile, že se začaly šířit spekulace, že je do Dominika Vodičky tajně zamilovaná. Jde to poznat na jejích krásných velkých očích, které nepřetržitě upírá na svého tanečníka. Mladá herečka se neudržela ani v zákulisí StarDance, jak jde vidět na fotkách, které redakce eXtra.cz dostala k dispozici. 

https://www.extra.cz/jiskreni-ve-stardance-darija-pavlovicova-ma-slabost-pro-sveho-tanencnika-ten-uz-je-tri-roky-zenaty-ea74d

Svědectví Lékařů bez hranic z Pásma Gazy: Nedostatek vody i jídla, i 500 zraněných denně

V nesmírně obtížných podmínkách pracují zdravotníci organizace Lékaři bez hranic na území Pásma Gazy. Přímo v epicentru válečného konfliktu se snaží zachránit co nejvíce z obrovského počtu pacientů, potýkají se však s řadou nepříjemných a specifických potíží – mimo jiné v nich rovněž panuje obava o svůj vlastní život. Redakci eXtra.cz se podařilo získat dvě pohnutá svědectví – první patří plastickému a rekonstruktivnímu chirurgovi jménem Hafezi Abukhussy, druhé přináší pohled projektového koordinátora lékařských aktivit na jihu Pásma Gazy, Nicholase Papachrysostomoua.

https://www.extra.cz/zpravy-svedectvi-lekaru-bez-hranic-z-pasma-gazy-nedostatek-vody-i-jidla-i-500-zranenych-denne-c458f

Synové Karla Svobody tátu nezapřou: Každý má jinou mámu, podobní jsou mu ale Petr i Jakub

Starší syn zesnulého skladatele Petr Svoboda vydal knihu s názvem Žít a z fotografií ze křtu, které pořídila agentura Herminapress, je podoba velmi zřejmá. Ovšem tu nejde upřít ani mladšímu synovi Jakubovi, kterého měl Karel s Vendulou Pizingerovou. Oba dva synové mají po otci husté obočí a výrazný nos. 

https://www.extra.cz/synove-karla-svobody-tatu-nezaprou-kazdy-ma-jinou-mamu-podobni-jsou-mu-ale-petr-i-jakub-b275a

Problémy manžela Makarenko nekončí: Ve Skotsku za pohlavní zneužití dávají i doživotí

Podnikatel Martin Pánek, manžel populární influencerky a šéfky Miss Czech Republic Taťány Makarenko, byl přes dva týdny ve vazbě ve Skotsku. Podle Blesku má jít o obvinění z pohlavního zneužití šestnáctileté dívky a hrozit mu má až deset let vězení. To trvá, i když ho propustili na kauci a vrátil se domů. Podle zjištění eXtra.cz z odborných právnických podkladů Univerzity Karlovy přísní skotští soudci při přitěžujících okolnostech dávají až doživotí.

https://www.extra.cz/problemy-manzela-makarenko-nekonci-ve-skotsku-za-pohlavni-zneuziti-davaji-i-dozivoti-973b9

Další rána pro Brendu z Beverly Hills 90210: Rakovina se Shannen Doherty rozšířila do kostí

Herečka Shannen Doherty (52), známá ze seriálu Beverly Hills 90210, sdílela s veřejností dojemné vyznání ohledně svého zdravotního stavu. Její rakovina prsu v posledním stadiu postoupila do kostí, představitelka Brendy se však rozhodla nevzdávat a místo toho chce být inspirací pro ostatní nemocné, jak informoval britský deník Daily Mail.

https://www.extra.cz/dalsi-rana-pro-brendu-z-beverly-hills-90210-rakovina-se-shannen-doherty-rozsirila-do-kosti-72611

Vojta Dyk opět mluvil o válce na Ukrajině a rozdělil Česko: Od lidí schytal drsnou kritiku

Velkou kritiku mezi lidmi vyvolaly výroky Vojty Dyka, které padly v jeho nejnovějším rozhovoru pro podcast Čestmíra Strakatého. Dyk si postěžoval, že jej obtěžuje válečné zpravodajství z probíhajících konfliktů a vadí mu, když se válka ve všech médiích ukazuje surová a z první ruky. Lidem to podle něj pak brání rozdávat lásku a pochopení.

https://www.extra.cz/zpravy-vojta-dyk-opet-mluvil-o-valce-na-ukrajine-a-rozdelil-cesko-od-lidi-schytal-drsnou-kritiku-2e6ef