„Ještě chvíli a omdlím," říkala si Jana (77) v ostravském shopping parku, kam se vydala koupit dárek. Zapomněla však, že veškeré lavičky a posezení jsou kvůli covidu zakryté. Když ji přepadla nevolnost, neměla si kde sednout a odpočinout.
Cukrovkářka Jana v obchodním centru málem omdlela: Proč nejsou lavičky pro důchodce?
„Ještě chvíli a omdlím," říkala si Jana (77) v ostravském shopping parku, kam se vydala koupit dárek. Zapomněla však, že veškeré lavičky a posezení jsou kvůli covidu zakryté. Když ji přepadla nevolnost, neměla si kde sednout a odpočinout.