Cukrovkářka Jana v obchodním centru málem omdlela: Proč nejsou lavičky pro důchodce?

„Ještě chvíli a omdlím," říkala si Jana (77) v ostravském shopping parku, kam se vydala koupit dárek. Zapomněla však, že veškeré lavičky a posezení jsou kvůli covidu zakryté. Když ji přepadla nevolnost, neměla si kde sednout a odpočinout.

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/680624/cukrovkarka-jana-v-obchodnim-centru-malem-omdlela-proc-nejsou-lavicky-pro-duchodce.html